Novinky

07.05.2020 OZNÁMENÍ

MDDM je od 11. 5. 2020 otevřen pouze pro činnost zájmových kroužků. Na venkovních sportovištích mají přednost zájmové útvary před veřejností. Děkujeme za pochopení.

17.04.2020 SPORTOVIŠTĚ OTEVŘENA

Po dobu omezení provozu MDDM jsou sportoviště v provozu Po-Pá 8.00-20.00 hod., So,Ne + svátky 10.00-20.00 hod. Telefonické rezervace lze provádět pouze ve všedních dnech. ŽÁDÁME VÁS O DODRŽOVÁNÍ VEŠKERÝCH VLÁDNÍCH OPATŘENÍ.

30.03.2020 OZNÁMENÍ

V případě že se neuskuteční tábory, budeme peníze vracet v plné výši.

Městský dům dětí a mládeže Ostrov, Školní 231, okres Karlovy Vary - netkatalog.czZájmové kroužky - netkatalog.cz

Otevření kroužků MDDM od 11. 5. 2020

05.05.2020 Informace pro zákonné zástupce a členy zájmových útvarů
 
Od pondělí 11. května 2020 bude v omezeném provozu obnovena činnost zájmových útvarů v souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30. 4. 2020 (mimo zájmové útvary na ZŠ Abertamy, ZŠ Kyselka, ZŠ Merklín, Keramika 3. ZŠ, Florbal 3. ZŠ, všechny kurzy Plavání, Gymnastika I., II., III., IV., Kytara I., II., III., Softbal, Angličtina I., II., Aerobik hrou, Aerobik dance a ZÚ pro dospělé).


Vstup do budovy MDDM a na sportoviště v areálu bude umožněn pouze členům zájmových útvarů a externím zaměstnancům (vedoucím zájmových útvarů). 

Předávání a vyzvedávání účastníků bude probíhat před budovou v areálu MDDM, případně na jiném, předem dohodnutém místě. 

Žádáme všechny, aby dodržovali odstup minimálně 1,5 metru

Před vstupem do budovy MDDM je nutné odevzdat vedoucímu zájmového útvaru Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění  podepsané zákonným zástupcem (ke stažení na stránkách MDDM, k dispozici na místě před budovou MDDM). Bez tohoto prohlášení se Vaše dítě nebude moci zájmového útvaru zúčastnit.

Povinností každého účastníka je mít ve společných prostorách, včetně venkovních, roušku. Neplatí při samotném sportování, při udržování rozestupu nejméně 1,5 metru. Každý účastník musí mít s sebou sáček na uložení roušky pro případ jejího odložení při specifických činnostech. 

Zájmové útvary budou probíhat v obvyklých dnech i časech. V případě změny budete informováni SMS zprávou. 

Bližší informace ke schůzkám jednotlivých zájmových útvarů a ukončení činnosti z důvodu omezení provozu podají zaměstnanci MDDM pomocí SMS zprávy.