Novinky

30.03.2020 OZNÁMENÍ

V případě že se neuskuteční tábory, budeme peníze vracet v plné výši.

10.03.2020 OZNÁMENÍ

Na základě současné situace - s platností od středy 11. 3. 2020 MDDM RUŠÍ VEŠKEROU SVOU ČINNOST (KROUŽKY, AKCE). TOTO OPATŘENÍ PLATÍ DO ODVOLÁNÍ.

11.02.2020 OMEZENÍ PROVOZU O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

Během jarních prázdnin (24. - 28. 2.) bude budova MDDM otevřena 8.00 - 18.00 hod. Kroužky se v tomto týdnu nekonají.

Městský dům dětí a mládeže Ostrov, Školní 231, okres Karlovy Vary - netkatalog.czZájmové kroužky - netkatalog.cz

T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH

17.06.2020

A JE TO OPĚT TADY! T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH V OSTROVĚ SE USKUTEČNÍ 17. 6. 2020


Největší tuzemská běžecká akce, T-Mobile Olympijský běh, se poběží ve středu 17. 6. 2020.
 Až 75 tisíc běžců společně oslaví Olympijský den v jeden stejný okamžik na místech po celé České republice. Každý běžec svou účastí přispěje na konto České olympijské nadace, která svou činností pomáhá sportovat dětem.
Všichni, kteří se chtějí do akce zapojit, se mohou přihlásit na www.olympijskybeh.cz.
V rámci T-Mobile Olympijského běhu účastníci neběží pouze pro sebe, část ze startovného jde na podporu charitativní činnosti České olympijské nadace, která umožňuje sportovat dětem, kterým v tom brání nedostatek finančních prostředků.
Pokud se někdo chce přidat k desetitisícům běžců a přitom nemá možnost startovat na oficiálních závodech, může využít individuální výzvu a díky aplikaci EPP si zaběhnout závod odkudkoliv, ať už na oblíbené trase za domem nebo třeba v zahraničí.
Registrace do všech závodů probíhají na www.olympijskybeh.cz a budou spuštěny
v pondělí 3. února 2020.
 V roce 2020 jsou závody opět rozděleny do 2 kategorií: Zlatý T-Mobile Olympijský běh (v Praze a v Brně) a T-Mobile Olympijský běh (až na 88 místech po celé České republice). Ti, kdo se zúčastní Zlatého běhu, zažijí atmosféru velké sportovní akce se servisem na nejvyšší úrovni. V případě, že Vás lákají závody menšího rodinného formátu, bude pro vás T-Mobile Olympijský běh tou pravou volbou. Každý si může vybrat, jaký závod T-Mobile Olympijského běhu mu vyhovuje nejvíce.
Důležité je, že všichni běžci v různých částech České republiky vyběhnou se stejnou myšlenkou, aby sportem oslavili Olympijský den a Olympijské ideály.