Novinky

21.09.2017 Nová skupina atletiky

Pro velký zájem otvíráme novou skupinu atletiky ATLETIKA MIX PRO DĚTI 6-9 LET vždy v úterý od 16.00 do 17.30 na novém atletickém oválu u ZŠ Masarykova. Přihlašujte se online na našem webu nebo osobně v Domě dětí.

07.09.2017 Volné místo pedagoga

Prý je nás ještě pořád málo :) Hledáme proto vhodného kandidáta na pozici PEDAGOG VOLNÉHO ČASU. Podrobné informace čtěte na našem webu v kapitole Volná pracovní místa.

28.08.2017 Nabídka práce

Hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ. Podrobné informace čtěte na našem webu v kapitole VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA.

Městský dům dětí a mládeže Ostrov, Školní 231, okres Karlovy Vary - netkatalog.czZájmové kroužky - netkatalog.cz

Ukaž svůj talent

Soutěžní přehlídka talentovaných dětí Karlovarského kraje si dává za cíl podpořit děti v jejich cestě za svými sny a úspěchy v kterémkoli zájmovém oboru a zároveň motivovat další děti k aktivitě, která jim může přinést nové zkušenosti, nová přátelství, výzvy i dosažená vítězství. 

9. října 2016 v Ostrově mohou jednotlivci a kolektivy ve věku 8-15 let představit veřejnosti své dovednosti, dosažené úspěchy a nebo jen nadšení a zapálení pro obor, kterému se ve volném čase věnují.

Získají tak na svou stranu zájem okolí a všestrannou podporu do jejich dalšího úsilí. 


Soutěž o finanční šeky v hodnotě pět a deset tisíc korun proběhne v rámci zahájení Dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana. Záštitu nad přehlídkou převzal hejtman Karlovarského kraje JUDr. Martin Havel.

Harmonogram soutěže

  • 2. 5. - 15. 9. 2016 přihlašování
  • 9. 10. 2016 soutěžní přehlídka v Ostrově

Pravidla soutěže

Jak se přihlásit

Vyplněnou přihlášku odevzdejte osobně v ostrovském Domě dětí nebo zašlete poštou na adresu MDDM Ostrov, Školní 231, 363 01 Ostrov, případně naskenovanou e-mailem na adresu janecka@mddmostrov.cz V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 736 505 681.