Novinky

13.12.2017 Zimní plavecké kurzy

Ještě stále máme volná místa na zimní kurzy plavání. Jednotlivé termíny najdete na tomto webu v záložce ZÁJMOVÉ ÚTVARY. Hledejte mezi sportovními kroužky Plavání II. kurz a vámi vybraný termín. Cena 550 Kč / 10 lekcí. Zimní kurzy zahájí svou činnost 9. 1. 2018.

22.11.2017 Volné pracovní místo

Hledáme vhodného kandidáta na pozici PEDAGOG VOLNÉHO ČASU. Podrobnosti čtěte na tomto webu v záložce Volná pracovní místa.

14.11.2017 Letní tábory 2018

Termíny letních táborů 2018 najdete již na našem webu na stránce TÁBORY / Informace k táborům

Městský dům dětí a mládeže Ostrov, Školní 231, okres Karlovy Vary - netkatalog.czZájmové kroužky - netkatalog.cz

Atleti ukončili halovou sezonu

24.03.2017
V neděli 12. 3. 2017 proběhl poslední závod letošní halové atletické sezony, Mistrovství Karlovarského kraje předžactva. Naši nejmenší bojovali s plným nasazením a odrazilo se to na zisku velkého množství medailí.

Nejvíc medailí si přivezly Terezie Drobná a Alice Česáková. Terezka vybojovala stříbro na 60 m překážek a bronz ve štafetě i ve skoku do dálky.  Ája zlato v dálce, stříbro na 60 m překážek a bronz ve štafetě.

Adélka Zavoralová získala titul mistryně kraje v běhu na 60 m a 600 m. Vícemistry se pak stali David Mrázek v běhu na 60 m, Kryštof Pelc v hodu medicinbalem a Viktorie Drobná v běhu na 600 m.

Martin Abrahám vybojoval dvakrát bronzovou příčku, a to v dálce a v hodu plným míčem. Bronzové medaile si z mistrovství odvezla i Lucka Sekerová za běh na 600m a Viktorka Pokrupová za 60 m překážek.

Aby toho nebylo málo, ve štafetových závodech získali naši atleti ještě dvě druhá i třetí místa.

Nepopulární „bramborové“ umístění vybojovali Jan Fedor, Sebastian Merhulík, Antonín Myslík, Alice Česáková a Viktorie Drobná.